Сосотојки:

  • 1 банана, замрзната
  • 1/2 cup замрзната дива боровница
  • 1 дозерка протеин (јас користев вегански солен карамел ама користете каков си имате дома)
  • 1 лажичка путер од бадеми
  • Околу 1 cup вода или доволно за да се изблендира

Начин на подготовка:

1. Изблендирајте се во блендер и voila – готово и спремно за конзумирање 🙂

(Visited 1.611 times, 1 visits today)

Leave A Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *