Избрана категорија Десерти

Медено колаче

Состојки: Топинг: *** јас не користев кокосов шеќер како дополнителен засладувач зошто џемот од кајсии и чоколадото ми беше доволно благо. Ама ако сакате да бидат поблагички, слободно додадете во…

Повеќе

Банана ПБ браунис со протеински фростинг

Состојки: За фростинг: Начин на подготовка: ЗАБЕЛЕШКИ И СОВЕТИ: → Путерот од кикиритки може да се замени со некој друг путер од јаткасти плодови. → Јаворовиот сируп може да се…

Повеќе