Избрана категорија Прилози

Рукола салата со крцкав наут и пршута

Рукола салата со крцкав наут и пршута Состојки: рукола, доволно за едно сервирање крцкав наут 4 парчиња говедска пршута микс од семки (семки од сончоглед, тиква и сусам) фета сирење…

Повеќе