Брза крем салата со јајца и авокадо

Состојки: 2 (тврдо) варени јајца ½  зрело авокадо ½  лажица Дијон сенф сол и бибер неколку гранчиња ситно исецкан магдонос Начин на подготовка: Јајцата и авокадото се сецкаат на мали…

Повеќе